Kinglink KL2PGS1200 Hydraulic roller crusher in Shanghai
FavoriteFavoriet
shareDelen
Save searchZoekopdrachten bewaren
Afdrukken
INFORMATIE
Productcategorie
Vergruizers
Merknaam / type
Jaar
2020
Status
Nieuw/ongebruikt
Locatie
上海
Land
China
Algemene score
1
Mascus ID
F57F6C64
PRIJSLIJST
Kies valuta
Prijs
Exclusief terug te vorderen BTW
DETAILS
Voorraad nummer
KL2PGS1200-20200519-J
Serienummer
KL2PGS1200-20200519-J
Totaalgewicht GVW
18.600 kg
Crusher operation
tertiar
Breekinstallatietype
Walsbrekers
Motor
55x2
productie capaciteit ton per uur
60
Feed size
0-80
Afmetingen (LxBxH)
3439.92 x 3540 x 1450.09 mm
Land van fabricage
China
Leveringsvoorwaarden
FOB, CFR, CIF, EXW
Certificaten
CE, EAC GOST
Extra informatie
KingLink KL type Hydraulic Roller Crusher Model: KL-2PGS1200 Roller Diameter: 1200 mm Max. Feed Size: 80 mm Adjustable Discharging Range: 2-8 mm Capacity: 40-60 t/h Electric Power: 2x55 kw Weight: 18.6 t Year: 2012 Overall dimension LxWxH: 3444x3537x1448 mm