Grundfos pumpe Type CM-40-160-174
Geen prijs beschikbaar
Afdrukken
INFORMATIE
Productcategorie
Waterpompen
Merknaam / type
Land
Denemarken
Mascus ID
AC258D6E
Extra informatie
0,75 kw – 50 Hz – 1400 rpm – ind: ø 65 mm – ud: ø 40 mm.