Kalmar DCG180-12 | 2019
Jaar
2019
Gebruiksuren
12.190 h
Locatie
Sittard, Limburg
Land
Nederland
Mascus ID
DAA3CEE1
PRIJSLIJST
Kies valuta
Prijs
DETAILS
Maximale hefcapaciteit
18.000 kg
Maximale hefhoogte
4.500 mm
Last zwaartepunt afstand
1.200 mm
Banden merk
Trelleborg
Vorklengte
2.400 mm
Doorrijhoogte
3.350 mm
Cabine
Gesloten
Transmissie
Dana TE 14300 (Hydrodynamic Powershift)
Motor
Volvo TAD 873 VE
Motor vermogen
185 kW (252 pk)
Motor fabrikant
Volvo TAD873VE
Maat voorbanden
Maat achterbanden
Gewicht
25.000 kg
Afmetingen (LxBxH)
6090 x 3050 x 3227 mm