Kalmar DCG330-12 DCG330-12
Geen prijs beschikbaar
FavoriteFavoriet
shareDelen
Save searchZoekopdrachten bewaren
Afdrukken
INFORMATIE
Productcategorie
Diesel heftrucks
Merknaam / type
Kalmar DCG330-12 DCG330-12
Jaar
2023
Gebruiksuren
2.201 h
Locatie
Terneuzen
Land
Nederland
Algemene score
1
Mascus ID
DETAILS
Aantal wielen
6
Voorraad nummer
Serienummer
B207002688888
Maximale hefcapaciteit
33.000 kg
Maximale hefhoogte
4.000 mm
Hefmast
Tweevoudig
Last zwaartepunt afstand
1.200 mm
Vorklengte
2.400 mm
Doorrijhoogte
4.320 mm
Transmissie
DANA TE17000, Automatic
Gewicht
41.500 kg
Afmetingen (LxBxH)
9620 x 3430 x 4320 mm