Hangcha CPD45-XD4-SI28
Afdrukken
INFORMATIE
Productcategorie
Elektrische heftrucks
Merknaam / type
Hangcha CPD45-XD4-SI28
Gebruiksuren
1.328 h
Land
Estland
Mascus ID
A6625780
PRIJSLIJST
Kies valuta
Prijs
Exclusief terug te vorderen BTW
DETAILS
Maximale hefcapaciteit
4.500 kg
Last zwaartepunt afstand
500 mm
Maximale hefhoogte
4.500 mm
Hefmast
Drievoudig
Vorklengte
1.660 mm
Merk accu
80V/542Ah Li-Ion