Kalmar ECG160-12
Afdrukken
INFORMATIE
Productcategorie
Elektrische heftrucks
Merknaam / type
Kalmar ECG160-12
Jaar
2021
Gebruiksuren
14.700 h
Locatie
Klagenfurt
Land
Oostenrijk
Mascus ID
FF9BA59A
PRIJSLIJST
Kies valuta
Prijs
Exclusief terug te vorderen BTW
DETAILS
Voorraad nummer
G1170
Serienummer
B40600119
Aantal wielen
6
Last zwaartepunt afstand
1.200 mm
Maximale hefhoogte
5.500 mm
Vrije hefhoogte
2.750 mm
Hefmast
Duplex / freelift
Aanbouw apparatuur
In de breedte en zijdelings
Vorklengte
2.500 mm
Cabine
Gesloten
Type band
Pneumatisch
Voorwaarden info/Garantie
Gebraucht
Maat voorbanden
8.25x15
Maat achterbanden
8.25x15
Extra informatie
Klimaanlage ECC mit Frischluftfilter, getönten Scheiben und Frontscheibe aus Verbundglas
Schutzgitter für die Kondensatoreinheit der Klimaautomatik
Separat zu schaltende Scheibenwischer für Front- und Dachscheibe
Radio
12/24V-Spannungswandler inkl. 2 x 12V und 2 x 24V Buchse