Linde E25/600HL
Geen prijs beschikbaar
FavoriteFavoriet
shareDelen
Save searchZoekopdrachten bewaren
Afdrukken
INFORMATIE
Productcategorie
Elektrische heftrucks
Merknaam / type
Linde E25/600HL
Jaar
2018
Gebruiksuren
13.025 h
Land
Litouwen
Mascus ID
26E8E91E
DETAILS
Voorraad nummer
17980
Serienummer
H2X387J05314
Maximale hefcapaciteit
2.500 kg
Last zwaartepunt afstand
600 mm
Maximale hefhoogte
3.945 mm
Vrije hefhoogte
150 mm
Doorrijhoogte
2.424 mm