Linde E35HL/1252-01 Container Cabin
Geen prijs beschikbaar
FavoriteFavoriet
shareDelen
Save searchZoekopdrachten bewaren
Afdrukken
INFORMATIE
Productcategorie
Elektrische heftrucks
Merknaam / type
Jaar
2024
Gebruiksuren
92 h
Locatie
Rae vald
Land
Estland
Algemene score
1
Mascus ID
57192BD8
DETAILS
Voorraad nummer
WB24EE038
Serienummer
H21252N00486
Aantal wielen
4
Maximale hefcapaciteit
3.500 kg
Last zwaartepunt afstand
500 mm
Maximale hefhoogte
4.830 mm
Vrije hefhoogte
1.445 mm
Doorrijhoogte
2.230 mm
Hefmast
Drievoudig
Aanbouw apparatuur
Integrale side-shift
Cabine
Gesloten
Type band
Super elastisch
Accuspanning
80 V
Capaciteit accu
775 Ah
Accu jaar/maand
2024
Fabrikant lader
Fronius
Laadspanning
80 V
Laadstroom
90 A
Aantal gestuurde wielen
2
Aangedreven wielen
2
Gewicht
6.276 kg
Maat voorbanden
Maat achterbanden
Land van fabricage
Duitsland
Certificaten
CE
Extra informatie
Suunavalikuga versioon, mittemäärivad täisrehvid, porikaitsmed ees ja taga, aku laadimine tagant, integreeritud kahvlitekülgnihe laiusega 1300 mm, soojendusega täiskabiin, Comfort PVC-iste, rooli kõrguse reguleerimise võimalus, panoraam sisepeegel, raadio, valgustusega A4 hoidja, kahe joystickiga masti juhtimine, 2 LED töötuld ees ja 1 taga, Vertilight tuled masti küljes, kaubakaalu idikaator, USB pistik 5V käetoes, RFID kaardiga käivitamine, löögiandurid, analüüs, tagurdamisel helisignaal, vilkur, masti kaldenurga salvestamise võimalus, BlueSpot märgutuli taga, hüdroleevendi, kahvlitepositsioneer ELM 5LC 35 1250 mm. Single pedal system, Parking brake automatic, SE 315/45-12 non marking, SE 200/50-10 non marking, anti-spray mudflaps front and rear, battery PB charging (Rear), Single Preselection Mast Tilt, Forks 30 mm o. ground Triplex, Container cabin view h6=2225mm, Comfort PVC seat, Heater, Height adj. steering column, Internal Panorama Mirror, Radio /DAB+ /USB /BT, A4 Clipboard illuminated, 2 Add. Hyd. Chassis Side, 2 Add. Hyd. Mast Side Triplex, Config. Button A1-A2, Config. Button A3-A4, Load weight indicator, Single preselection mast tilt, LED working lamps: 2 front and 1 rear, USB socket 5V in armrest, Standard Display 3,5", access control RFID, Data Transfer Online, crash detection, Audible warning, Flashing beacon beneath OHG, BlueSpot, Hydr. accumulator, Power sett. selectable display, Microfilt.f.Hydrost. trans system.