Linde E50HL-01/600
Afdrukken
INFORMATIE
Productcategorie
Elektrische heftrucks
Merknaam / type
Linde E50HL-01/600
Jaar
2019
Gebruiksuren
2.474 h
Status
Hersteld / Reconditioned
Locatie
Vantaa, Uusimaa
Land
Finland
Algemene score
Mascus ID
0B273977
PRIJSLIJST
Kies valuta
Prijs
DETAILS
Serienummer
H2X388V01603
Aantal wielen
4
Onderhoudsgeschiedenis
Ja
Aantal vorige eigenaren
1
Maximale hefcapaciteit
5.000 kg
Last zwaartepunt afstand
600 mm
Maximale hefhoogte
4.615 mm
Vrije hefhoogte
1.460 mm
Doorrijhoogte
2.460 mm
Hefmast
Drievoudig
Cabine
Open
Type band
Vast
Motor vermogen
25 kW (34,0 pk)
Motor fabrikant
JULI
Merk accu
Litium ion Linde
Accuspanning
90 V
Capaciteit accu
402 Ah
Accu jaar/maand
2019
Fabrikant lader
Litium ion Linde
Laadspanning
90 V
Laadstroom
110 A
Gewicht
6.500 kg
Resterend profiel voorwielen
80
Resterend profiel achterbanden
100
Maat voorbanden
28x12,5-15
Maat achterbanden
23x9-10
Land van fabricage
Duitsland
Certificaten
CE
Toebehoren
1200 - PEDALS - 005 : Two pedal system.
5100 - HYDRAULIC LEVER SYSTEM - 010 : Individual levers.
1400 - BATTERY CARRIER - 035 : 90V / Li-ION (402/737/1316 Ah).
1401 - BATTERY CARRIER - 010 : Batt.-door 180° f.batt.-change.
8313 - BATTERY - 6560 : Li-ION 90V 402Ah 36,2kWh 7.1.
8613 - CHARGERS - 025 : Li-ION 90V ready 110A 9KW + 005 : CEE connector 5-pole.
3400 - TRIPLEX MAST 1516 - 430 : 4615 / 2460 / 1460 mm/5,0t.600.
3500 - FORK CARRIAGE - 410 : FC 1350 mm / 8 Ro. / 5,0t.600.
4100 - OVERHEAD GUARD - 010 : Height 2360 mm "VIEW".
Non marking tyres.
Accessoires
Acculader
Li-ION 90V ready 110A 9KW Charger