Baumann [DISCOUNT-SALE] DX50/12/45
FavoriteFavoriet
shareDelen
Save searchZoekopdrachten bewaren
Afdrukken
INFORMATIE
Productcategorie
Zijlader
Merknaam / type
Jaar
2005
Gebruiksuren
11.335 h
Status
Gereviseerd / Remanufactured
Locatie
34-120 Andrychów
Land
Polen
Mascus ID
PRIJSLIJST
Kies valuta
Prijs
Exclusief terug te vorderen BTW
DETAILS
Type
Diesel
Maximale hefcapaciteit
5.000 kg
Maximale hefhoogte
4.650 mm
Vrije hefhoogte
750 mm
Hefmast
Tweevoudig
Vorklengte
1.200 mm