Baumann GX60/14/45ST
Afdrukken
INFORMATIE
Productcategorie
Zijlader
Merknaam / type
Baumann GX60/14/45ST
Jaar
2010
Gebruiksuren
12.352 h
Land
Duitsland
Algemene score
Mascus ID
115EA693
PRIJSLIJST
Kies valuta
Prijs
DETAILS
Type
Diesel
Voorraad nummer
4708
Maximale hefcapaciteit
6.000 kg
Last zwaartepunt afstand
700 mm
Maximale hefhoogte
4.400 mm
Vrije hefhoogte
550 mm
Doorrijhoogte
3.150 mm
Hefmast
Enkel
Vorklengte
1.400 mm
Cabine
Gesloten
Type band
Pneumatisch
Motor
Diesel - Perkins
Gewicht
10.300 kg
Afmetingen (LxBxH)
4950 x 2220 x 3150 mm
Toebehoren
Heizung, Vollkabine,
Extra informatie
Plattform hohe: 950 mm