Baumann HX50/14/63TR - NEUGERÄT !!! - sofort verfügbar !!!
FavoriteFavoriet
shareDelen
Save searchZoekopdrachten bewaren
Afdrukken
INFORMATIE
Productcategorie
Zijlader
Merknaam / type
Jaar
2023
Land
Oostenrijk
Algemene score
1
Mascus ID
D1A653BC
PRIJSLIJST
Kies valuta
Prijs
DETAILS
Voorraad nummer
HLX
Maximale hefcapaciteit
5.000 kg
Last zwaartepunt afstand
700 mm
Maximale hefhoogte
6.300 mm
Vrije hefhoogte
2.070 mm
Doorrijhoogte
2.950 mm
Hefmast
Drievoudig
Vorklengte
1.400 mm
Cabine
Gesloten
Type band
Pneumatisch
Transmissie
Hydrostat
Motor
Diesel - 4-Zyl. Hatz-Diesel
Motor vermogen
53,7 kW (73 pk)
Afmetingen (LxBxH)
0 x 0 x 2950 mm
Toebehoren
Extra informatie
höhenverstellbare Gabel +/- 100 mm
welift gmbh
Telefunkenstrasse 19 4840 Vöcklabruck Oberösterreich Oostenrijk