Skyway WSSGB-2000
Geen prijs beschikbaar
FavoriteFavoriet
shareDelen
Save searchZoekopdrachten bewaren
Afdrukken
INFORMATIE
Productcategorie
Bakken
Merknaam / type
Skyway WSSGB-2000
Jaar
2026
Locatie
Phoenix, Arizona
Land
Verenigde Staten
Mascus ID
1C4BDB9B
DETAILS
Voorraad nummer
Extra informatie
2026 Skyway WSSGB-2000 78 in 2000 mm Skid Steer Bucket (Unused) Item is new/unused. Located in Unused Small Stationary Zone 4. Product images displayed are stock photos. Item is new/unused.
Veilinginformatie
Phoenix, AZ, USA - May 20, 2026
Eindigt over 22/5/2026
5410 W Lower Buckeye Rd 85043 Phoenix, AZ US • Internet
Ritchie Bros Phoenix
5410 W Lower Buckeye Rd 85043 Phoenix, AZ Arizona Verenigde Staten