Atlas Copco GA11VSDFF PLUS
Jaar
2019
Status
Hersteld / Reconditioned
Locatie
Wilków, opolskie
Land
Polen
Algemene score
1
Mascus ID
B028DBA0
PRIJSLIJST
Kies valuta
Prijs
DETAILS
Voorraad nummer
S013928
Vermogen compressor
2 Output aantal m3/minuut
Bedrijfsdruk
12,8 bar
Motor
11 kW
Extra informatie
Jesteśmy firmą specjalizującą się w branży sprężonego powietrza od ponad 20 lat. Profesjonalny poziom obsługi oraz wysokiej jakości towary oferowane przez nasza firmę- „sprawdzone” rynkowo- gwarantują udaną współprace z Państwem. Oferujemy: kompresor śrubowy, sprężarkę Atlas Copco GA11VSDFF PLUS - falownik i osuszacz Dane techniczne: Moc: 11 kW wydajność 1,9 m3/min. Ciśnienie maksymalne: 12,75 bar, rok produkcji: 2019 S013928 Idealna do zastosowań przemysłowych, warsztatowych. Możliwość dobrania zbiornika w korzystnej cenie! Jeśli nie masz pewności czy urządzenie jest dla Ciebie odpowiednie, nie znalazłeś odpowiedniej sprężarki, ZADZWOŃ! Doradzimy właściwy dobór urządzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.