Atlas Copco QAS120JDS
Geen prijs beschikbaar
FavoriteFavoriet
shareDelen
Save searchZoekopdrachten bewaren
Afdrukken
INFORMATIE
Productcategorie
Diesel generatoren
Merknaam / type
Atlas Copco QAS120JDS
Jaar
2006
Locatie
Mont-Saint-Hilaire, QC, Quebec
Land
Canada
Mascus ID
8013CF8C
DETAILS
Serienummer
16MPF11236D045947
Voorraad nummer
Extra informatie
2006 Atlas Copco QAS120JDS 120 kW Mobile Generator Set 2007 US EPA Label, John Deere 6 Cylinder Diesel Engine, 150 kVA/120 kW Rated 3 Phase Output, 480 V / 240 V / 120 V Rated Voltage