Kubota SQ-1210-CAN
Geen prijs beschikbaar
FavoriteFavoriet
shareDelen
Save searchZoekopdrachten bewaren
Afdrukken
INFORMATIE
Productcategorie
Diesel generatoren
Merknaam / type
Kubota SQ-1210-CAN
Jaar
2011
Gebruiksuren
8.896 h
Locatie
Mont-Saint-Hilaire, QC, Quebec
Land
Canada
Mascus ID
2169A658
DETAILS
Serienummer
80021KB10277
Voorraad nummer
Extra informatie
2011 Kubota SQ-1210-CAN 20 kW Generator Set Kubota 4 Cylinder Diesel Engine, 120 V / 240 V Rated Voltage, 240 V & 120 V Receptacles